| Product Name | Interlocking And Frictional Kelly Bar |
|---|---|
| Element | 4 |
| İlk bölüm uzunluğu | 13 milyon |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Uygulama | Post delik kazma makinesi,Büyük kalibreli yığın temel yığınlama |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Uygun Marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | IMT Full Interlock Kelly Bar AF300Used For Drilling Rig OEM interlock column |
| Bölüm Sayısı | 3/4/5 |
| Ambalaj bilgileri | müşteri |
| İsim | Delme aletleri |
|---|---|
| Malzeme | Q355C |
| çap | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Uygulama | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kazık kuleleri Kelly Bar |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| Kullanımı | temel yığını |
|---|---|
| Product name | Friction Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 69m |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Lock Type | Frictional |
| İsim | Delme aletleri |
|---|---|
| Malzeme | Q355C |
| Uygulama | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kazık kuleleri Kelly Bar |
| çap | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Diş | Mermi dişleri/kaya uçları, kum uçları, silindir uçları, ocaklar, pilot uçlar |
| İsim | Delme aletleri kaya kovası |
|---|---|
| Malzeme | Q355C |
| Uygulama | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kazık kuleleri Kelly Bar |
| çap | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Diş | Mermi dişleri/kaya uçları, kum uçları, silindir uçları, ocaklar, pilot uçlar |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| eleman | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Garanti | 1 Yıl, 6 ay |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| İsim | Delme aletleri |
|---|---|
| Malzeme | Q355C |
| Uygulama | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kazık kuleleri Kelly Bar |
| çap | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Diş | Mermi dişleri/kaya uçları, kum uçları, silindir uçları, ocaklar, pilot uçlar |
| Adı | Su tabağı |
|---|---|
| Material | Q345 |
| Uygulama | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane yükleme teçhizatları Kelly Bar |
| Size | 377 406 470 508 kelly bar need |
| Ambalaj bilgileri | AHŞAP KASA |
| Product Name | 4 Sections Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Abrasion resistance | Strong |
| Lock Type | Interlocking |
| Uygulama | Temel sondaj deliği |
| Length | Up to 80M |