| Başvuru | Kalın kum, çakıl ve kayalarda sondaj yapmak için yığma platformları için |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
| Türü | veya Müşteriye, Kova Dişleri, Kilitleme veya Sürtünme Kelly Bar, Kelly Bar, Sondaj için Kova Bitleri |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Local Service Location | Malaysia |
| İsim | Terminal Ortak |
|---|---|
| Malzeme | 35CrMo |
| Uygulama | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kazık kuleleri Kelly Bar |
| Boyut | 355 406 470 508 kelly bar ihtiyacı |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Malzeme | Sondaj biti için Q345b, 35CRMO, 27Simn, 16mn; Kelly Bar için 16mn/35CRMO; Tremie borusu için Q235 |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Satış sonrası servis sağlandı | Video teknik destek,Online destek,Yurtdışında makine servisine sunulan mühendisler,Field bakım ve on |
| Ürün adı | Kazık için matkap Tipi kilitli kelly çubuğu |
| uygulama | Yoğun kum, çakıl ve kayada sondaj için kazık kuleleri için |
|---|---|
| Kelly bölümleri | Kelly çubuğu 3-4 bölüm |
| Tip | veya Müşteriye Özel, Kepçe Dişleri, birbirine geçmeli veya sürtünmeli kelly bar, Kelly Bar, delme iç |
| Uygun Kuleler | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande ve daha fazlası... |
| Yerel Hizmet Konumu | Malezya |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly bölümleri | Kelly Bar 3-4 bölüm |
| Type | or Customerized, Bucket Teeth, interlocking or friction kelly bar, Kelly Bar, bucket bits for drilling |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Yerel Hizmet Konumu | Filipinler |
| İsim | Rulman |
|---|---|
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
| Uygulama | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kazık kuleleri Kelly Bar |
| Boyut | 010 30 500 |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| kullanım | Temel Fore Kazık İnşaatı |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünmeli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 76m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| Kullanımı | Temel Fore Kazık İnşaatı |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Maksimum delme derinliği | 72.5m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | Frictional |
| Kullanımı | Temel Fore Kazık İnşaatı |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Maksimum delme derinliği | 69m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| Product Name | Attach Disc Spring Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Element | 3/4/5 |
| The First Section Length | 5-25m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Pressure form | Interlocking |