| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-5 sections |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Ambalaj bilgileri | Paket Seçenekleri: Standart Paketleme ve Nakliye: Plastik filmli palet |
| Kullanımı | birbirine kelly bar |
|---|---|
| Product name | Drive section |
| Max Drilling depth | 30m-100m |
| Max Diammeter | 4700mm |
| Lock Type | interlocking |
| Name | BFZ80 |
|---|---|
| Tip Material | Alloy steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Sertlik | 42HRD |
| Teeth | Bullet teeth/rock bits, sand bits, roller bits, hobs, pilot bits |
| Ürün Adı | Kombine tip kelly çubuğu OD440/3/13m |
|---|---|
| Element | 4 |
| Drilling depth | 32m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Uygulama | Büyük kalibreli yığın temel yığın |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | IMT Full Interlock Kelly Bar AF300Used For Drilling Rig OEM interlock column |
| Bölüm Sayısı | 3/4/5 |
| Ambalaj bilgileri | müşteri |
| Name | Chain assembly |
|---|---|
| Uç Malzemesi | 40Mn |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Hardness | Max 1000Mpa |
| Type | pc120 |
| Adı | Motor |
|---|---|
| Material | cast iron |
| Uygulama | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane yükleme teçhizatları Kelly Bar |
| Hardness | hard |
| Çalışma Baskısı | 0-1000 (MPA) |
| Condition | New |
|---|---|
| Uygulama | Döner matkapla çalışmak |
| Marka adı | JTHL |
| Quality | Reliable Highest |
| Baskı yapmak | Birbirine geçen, sürtünme, birleştirilmiş |
| Adı | Rexroth motoru |
|---|---|
| Material | cast iron |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Sertlik | Sert |
| Working pressure | 0-1000(mpa) |
| Adı | Rexroth motoru |
|---|---|
| Malzeme | dökme demir |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Hardness | hard |
| Working pressure | 0-1000(mpa) |