| Ürün adı | Kilitleme ve Sürtünme Kelly Bar |
|---|---|
| eleman | 4 |
| Birinci Bölüm Uzunluğu | 13m |
| Garanti | 1 Yıl,6 ay |
| Uygulama | sonrası delik kazma makinesi, Büyük kalibreli kazık temel boncuklanma |
| Kullanımı | Temel yığın deliği |
|---|---|
| Product name | Friction Kelly Bar 4 Elements 47 M |
| Maksimum delme derinliği | 47 Milyon |
| Max Diammeter | 500-3000mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 89m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| Material | 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Adı | kelly rehberi döner sondaj teçhizatı yedek parçaları inşaat makinesi parçaları yığma teçhizatı |
| Ambalaj bilgileri | müşteri |
| Malzeme | Sondaj parçası için 16Mn; kelly çubuğu için 16Mn/35CrMo; treme borusu için Q235 |
|---|---|
| Renk | özel |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly guide for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| Ambalaj bilgileri | müşteri |
| Malzeme | 16Mn for drilling bit; delme ucu için 16Mn; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Kelly |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| İsim | Kelly kılavuzu döner sondaj kulesi yedek parçaları inşaat makine parçaları kazık kulesi |
| Ambalaj bilgileri | müşteri |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,Alloy steel |
| Color | Yellow or customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service |
| Condition | 100% new kelly bar |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Malzeme | 16Mn for drilling bit; delme ucu için 16Mn; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Kelly |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| İsim | Kelly kılavuzu döner sondaj kulesi yedek parçaları inşaat makine parçaları kazık kulesi |
| Name | Bearing |
|---|---|
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | OD600 |
| Türü | veya Müşteriye Özel |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Use | Ore mining, deep foudation, road, bridges, drilling tool |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |