| isim | Sönümleme Yayı |
|---|---|
| Malzeme | 60Si2Mn |
| Yükseklik | 500 mm |
| Ağırlık | 71kg |
| Başvuru | Bauer Soilmec Mait IMT Döner Sondaj Makinesi |
| Name | Damping Spring |
|---|---|
| Material | 60Si2Mn |
| Yükseklik | 600 mm |
| Ağırlık | 72kg |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT Rotary Drilling Rig |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışında hizmet verecek mühendisler mevcuttur |
| Şart | 100% yeni |
| Makine tipi | temel inşaat döner sondaj kulesi için, Kazık |
| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| isim | Kelly kılavuzu döner sondaj kulesi yedek parçaları inşaat makine parçaları kazık kulesi |
| Ambalaj bilgileri | özelleştirilmiş |
| İsim | Sönümleme Yayı |
|---|---|
| Malzeme | 60Si2Mn |
| Uygulama | Bauer Soilmec Mait IMT Döner Sondaj Makinesi |
| Avantaj | Yüksek kalite ve fabrika fiyatları |
| Yükseklik | 410mm |
| Material | Q345B |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly guide Frame for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| Ambalaj bilgileri | özelleştirilmiş |
| Name | Damping Spring |
|---|---|
| Malzeme | 60Si2Mn |
| Height | 410mm |
| Weight | 70KGS |
| Uygulama | Bauer Toprakmec Mait IMT döner Sondaj Teçhizatı |
| İsim | Tip Döner mafsal |
|---|---|
| Malzeme | dövme alaşımlı çelik/35 CrMo Özel ısıl işlemle |
| Tip | 25t 30t |
| iç yatak | SKF, FAG |
| Başvuru | Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| Malzeme | 16 milyon |
|---|---|
| Type | 25T 30T 40T |
| Inner Bearing | SKF,FAG |
| Advantage | High quality and factory prices |
| Warranty | 6 months |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| İlk bölüm uzunluğu | 14 dakika |
| Warranty | 6 months |
| Application | foundation pilling |
| Ambalaj bilgileri | Çelik Palet ve Alüminyum Film ile Paketlenmiş |