| Anavatan | Shandong, Çin |
|---|---|
| Uygun marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| İsim | SR220 OD445 kelly bar İnşaat Makine Parçaları kilitleme sütunu |
| Ambalaj bilgileri | müşteri |
| Teslim süresi | 7 gün |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Malzeme | 16Mn for drilling bit; delme ucu için 16Mn; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Kelly |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| Şart | 100% yeni |
| Doğum yeri | Shandong, Çin |
|---|---|
| Uygun Marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Ambalaj bilgileri | müşteri |
| Teslim süresi | 7 gün |
| Ödeme koşulları | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Uygun Marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Ambalaj bilgileri | müşteri |
| Teslim süresi | 7 gün |
| Ödeme koşulları | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-5 sections |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Warranty | 6 months |
| Malzeme | Q345B,ST52.2 ,27SIMn,35CrMo özel ısıl işlemle |
|---|---|
| Ürün adı | birbirine kelly çubukları |
| Uygulama | temel sondaj kazığı delme deliği |
| Tip | veya Müşteriye Özel, birbirine kenetlenen veya sürtünmeli kelly çubuğu |
| Sondaj derinliği | 44m 55m |
| kullanım | Temel Yığını |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünmeli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 101m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| Ürün Adı | Kare Kelly barı |
|---|---|
| Element | 3 |
| The First Section Length | 9m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Uygulama | Post delik kazma makinesi,Büyük kalibreli yığın temel yığınlama |
| İsim | Rulman |
|---|---|
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
| Uygulama | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kazık kuleleri Kelly Bar |
| Boyut | 010 25 400 |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| Product Name | Square Kelly Bar |
|---|---|
| eleman | 4 |
| The First Section Length | 10m |
| Garanti | 1 Yıl, 6 ay |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |