| Temel | KAT 336D |
|---|---|
| Engine | CAT C9 |
| model | TR280D |
| Depth | 84-90m |
| Drill diameter | 2m |
| Material | Q345B |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly guide for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| Ambalaj bilgileri | özelleştirilmiş |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Adı | Kelly Kutusu |
| Çapraz | 150*150 |
| material | Carbon Steel |
| Doğum yeri | Shandong, Çin |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Adı | Kelly rehber |
| material | 35CrMo |
| Warranty | 3 months |
| Uygulama | Temel Sondaj Delik Ekipmanları |
|---|---|
| Motor | KEDİ |
| Maksimum Delme Derinliği | 61 milyon |
| Maksimum Delme Çapı | 1500 mm |
| Marka | Soilmec |
| Uygulama | Temel delme ekipmanları |
|---|---|
| Engine | Deutz |
| Max Drilling Depth | 77M |
| Max Drilling Diammeter | 2500mm |
| Marka | Toprağı |
| Malzeme | çelik/35 CrMo |
|---|---|
| Tip | 25 ton 30 ton 40 ton |
| İç Rulman | SKF, FAG |
| Avantaj | Yüksek kalite ve fabrika fiyatları |
| Garanti | 3 ay |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Spearhead |
| Material | Alloy steel |
| Warranty | 6 months |
| Adı | Kasnak |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs tremie pipe |
| Size | 400mm |
| Type | or Customerized |
| Adı | Kasnak |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs tremie pipe |
| Thickness | 330mm |
| Type | or Customerized |