| Suitable brand | bauer, soilmec, liebherr, mait, tescar, imt, abi, sany, |
|---|---|
| Name | Rubber damping |
| Malzeme | Kauçuk |
| Garanti | 6 ay |
| Color | Customized |
| Application | Drilling |
|---|---|
| 21212 | 654654 |
| Surface Treatment | Polishing |
| 64654 | 65456465 |
| Bağlantı Tipi | dişli |
| kullanım | Temel Fore Kazık İnşaatı |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünmeli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 36m |
| Maksimum Çap | 2500 mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| İsim | Rulman |
|---|---|
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
| Uygulama | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kazık kuleleri Kelly Bar |
| Boyut | 010 25 400 |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| Başvuru | Kalın kum, çakıl ve kayalarda sondaj yapmak için yığma platformları için |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-5 sections |
| Türü | Karıştırıcı /Sürtünme /Kombine Kelly Bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Malzeme | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn sondaj parçası için; 16Mn/35CrMo kelly çubuğu için; Q235 treme borusu iç |
| Name | Kelly Guide frame |
|---|---|
| Material | Q345 |
| Application | Kelly Bar of rotary drilling rig |
| Colour | customized |
| Genişliği | 500mm |
| Name | Water plate |
|---|---|
| Material | Q345 |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | 377 406 470 508 kelly bar need |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| Name | Capel |
|---|---|
| Material | 35CrMo |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kelly bar |
| Size | OD 20-60mm |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Construction Drilling Tools |
| Type | Interlocking |
| Drilling Depth | 30-140m |
| Advange | Factory |
| İsim | Kazık kulesi araçları sondaj kulesi araçları sondaj kulesi araçları kelly bar Kova Çeyrek kafa yedek |
|---|---|
| Tip | Matkaplar |
| paket | Kutu |
| Malzeme | yüksek kaliteli karbon çeliği |
| Ambalaj bilgileri | müşteri |