| Name | Bauer Type Swivel joint |
|---|---|
| Malzeme | dövme alaşımlı çelik/35 CrMo Özel ısıl işlemle |
| Türü | 25t 30t 40t |
| Inner Bearing | SKF,FAG |
| Application | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| Name | Bauer Swivel joint |
|---|---|
| Malzeme | dövme alaşımlı çelik/35 CrMo Özel ısıl işlemle |
| Türü | 25t 30t 40t |
| Inner Bearing | SKF,FAG |
| Application | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| Adı | Bauer döner eklem |
|---|---|
| Material | forged alloy steel/35 CrMo With special heat treatment |
| Türü | 25t 30t 40t |
| Inner Bearing | SKF,FAG |
| Application | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| Product Name | OD355x4 x12m Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 43M |
| Max Torque | 180kNm |
| Element | 4 |
| The First Section Length | 12m |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| İlk bölüm uzunluğu | 14 dakika |
| Warranty | 6 months |
| Application | foundation pilling |
| Ambalaj bilgileri | Çelik Palet ve Alüminyum Film ile Paketlenmiş |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| The First Section Length | 14m |
| Garanti | 6 ay |
| Application | foundation pilling |
| Diğer adı | Bauer, Kelly çubuğunu kilitliyor. |
| Product Name | Interlocking Mechanical Kelly Bar OD406 X4X15m |
|---|---|
| Drilling Depth | Up to55m |
| Drilling Diammeter | Max 3000mm |
| Use | deep foudation,road,bridges |
| Ambalaj bilgileri | Çelik Palet ve Alüminyum Film ile Paketlenmiş |
| tip | Matkaplar |
|---|---|
| Paket | Dava |
| Parça sayısı | 1 |
| Malzeme | yüksek kaliteli karbon çeliği |
| Renk | Herhangi başka renkler |
| tip | Matkaplar |
|---|---|
| Paket | Dava |
| Parça sayısı | 1 |
| Malzeme | yüksek kaliteli karbon çeliği |
| Renk | Herhangi başka renkler |
| Menşe Yeri | Shandong, Çin |
|---|---|
| Uygun Marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| İsim | SR220 OD445 kelly bar İnşaat Makine Parçaları kilitleme sütunu |
| Ambalaj bilgileri | müşteri |
| Teslim süresi | 7 gün |