| Warranty | 6 months |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Product name | drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling |
| Garanti | 6 Ay |
|---|---|
| Malzeme | Sondaj biti için Q345b, 35CRMO, 27Simn, 16mn; Kelly Bar için 16mn/35CRMO; Tremie borusu için Q235 |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Video teknik destek,Online destek,Yurtdışında makine servisine sunulan mühendisler,Field bakım ve on |
| Ürün Adı | Kazık için Bauer Tipi kilitli kelly çubuğu matkap |
| Başvuru | Bauer Sany XCMG Döner Sondaj Teçhizatı, Kaya Sondajı |
| Type | interlocking or friction kelly bar |
|---|---|
| Procuct Name | Mechanical Lock Type Drilling kelly Bar |
| Sondaj Derinliği | 10-60m |
| Number Of Sections | 3-6sections |
| İşleme Türü | Sıcak işleme ve dövme |
| Ürün Adı | Kelly Rod Kelly çubuğu Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| Öğe | 3 |
| İlk bölüm uzunluğu | 14m |
| Garanti | 1 Yıl, 6 ay |
| Başvuru | Post delik kazma makinesi,Büyük kalibreli yığın temel yığınlama |
| Menşe Yeri | Shandong, Çin |
|---|---|
| Uygun Marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| İsim | kilitleme kelly çubuğu |
| Anahtar kelime | kilitleme kelly çubuğu |
| Ambalaj bilgileri | müşteri |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Rexroth motor |
| Type | A2FM90/61W-VAB010 |
| material | cast iron |
| Garanti | 6 Ay |
|---|---|
| Malzeme | Sondaj biti için Q345b, 35CRMO, 27Simn, 16mn; Kelly Bar için 16mn/35CRMO; Tremie borusu için Q235 |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Video teknik destek,Online destek,Yurtdışında makine servisine sunulan mühendisler,Field bakım ve on |
| Ürün Adı | Kazık için Bauer Tipi kilitli kelly çubuğu matkap |
| Başvuru | Bauer Sany XCMG Döner Sondaj Teçhizatı, Kaya Sondajı |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Drill rod extension |
| Anahtar Kelime | Matkabı uzatma |
| for | kelly bar |
| Malzeme | Karbon çelik |
| tip | Matkap kaya aletleri |
|---|---|
| Başvuru | sıkılmış kazıklı temel |
| Malzeme | Q355d çelik levha |
| OEM | mevcut, OEM Hizmeti Kabul Edildi |
| Kelly kutusu | 130 ,150,200,250 |
| Ürün Adı | Tremi Borusu |
|---|---|
| Malzeme | Q235B |
| Çap | 219/258/260/288/300mm 8'10'12' |
| Başvuru | kazık inşaatı |
| Çapa | 300 mm'ye kadar |