| Usage | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Ürün Adı | Kum / Çakıl / Kaya Katmanı Drilling için Kelly Bar ve Sürtünme Kelly Bar |
| Türü | Birbirine geçme / sürtünme |
| Drilling depth | 20-120m |
| Ürün Adı | Bağlantılı / Frctional Kelly Rod |
|---|---|
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Ağırlık | 5-20T |
| Ürün Adı | Kilitli ve Sürtünmeli Kelly Bar |
|---|---|
| Öğe | 4 |
| İlk bölüm uzunluğu | 13m |
| Garanti | 1 Yıl, 6 ay |
| Başvuru | Post delik kazma makinesi,Büyük kalibreli yığın temel yığınlama |
| İsim | Sondaj aletleri kaya kovası |
|---|---|
| Malzeme | Q355C |
| Çapa | 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1500 mm, 1600 mm, |
| Dişler | Kurşun dişleri/kaya parçaları, kum parçaları |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| Kullanım | Temel sondaj deliği |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün Adı | Kum / Çakıl / Kaya Katmanı Drilling için Kelly Bar ve Sürtünme Kelly Bar |
| tip | Birbirine geçme / sürtünme |
| Sondaj derinliği | 20-120m |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Adı | Kelly Kutusu |
| Çapraz | 150*150 |
| material | Carbon Steel |
| Product Name | Interlocking And Frictional Kelly Bar |
|---|---|
| Element | 4 |
| İlk bölüm uzunluğu | 13 milyon |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Uygulama | Post delik kazma makinesi,Büyük kalibreli yığın temel yığınlama |
| Ürün Adı | Bağlantılı / Frctional Kelly Rod |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl, 6 ay |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Weight | 5-20T |
| tip | Matkaplar |
|---|---|
| İsim | burgu kovası |
| Renk | Özelleştirilebilir renkler |
| Parça sayısı | 1 |
| Malzeme | yüksek kaliteli karbon çeliği |
| Menşe Yeri | Shandong, Çin |
|---|---|
| Uygun Marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| İsim | Döner Mafsal |
| Bölüm Sayısı | 3/4/5 |
| Malzeme | 35Crmo |